Tato italská metropole se poslední dobou těší opravdu velké oblibě. Jestliže jste si město módy také zamilovali nebo jste ještě neměli štěstí ho pořádně poznat, využijte výhodných letenek z Prahy. Léto je ideální čas na poznávání Itálie, nejen díky jejich výtečné zmrzlině. V Miláně určitě věnujte čas tamějším památkám, třeba skvostné katedrále Duomo di Milano nebo Galerii Viktora Emanuela II. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů do Milána s cestovní kanceláří naleznete například zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, pročtěte si tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety do Schengenského prostoru (kam Itálie spadá) jsou vybavovány z Terminálu 2. Pokud nejste z Prahy nebo se v místní MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla jsou zdarma a jízdenku si můžete koupit u řidiče.

 

Před odjezdem určitě nepodceňte zřízení cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat na tomto odkazu. Také k celkové ceně za dopravu nezapomeňte připočítat cenu za transfer z/na letiště.

 

Ubytování můžete vyhledat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnbNavíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase PrahaMiláno BergamoPraha v termínu 26.28. července (pátek až neděle) zakoupíte na stránkách společnosti Ryanair. Pokud byste si chtěli výlet prodloužit, můžete zvolit ještě o pár korun levnější variantu s odletem 24. nebo 25. července. Alternativně můžete letenky zakoupit i u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky Milán
Levné letenky Milán
Milán z Prahy na víkend o letních prázdninách za 1058 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!