Navštivte slavnou Floridu! S akčními letenkami od aerolinky TAP Portugal se do Miami a zpět dopravíte už za bezkonkurenčních 8 990 Kč. Odlétat navíc budete z Prahy, v ceně máte příruční zavazadlo. Aktuálně je dostupných několik termínů v lednu a únoru. Nevyhovuje vám to? Od března do řína je dostupných výrazně víc možností, cena se zvýší o  1 000 Kč, tzn. stále bude velmi dobrá. Miami nadchne snad každého, inspiraci na cestu můžete nalézt třeba v cestopisu naší čtenářky “Miami na vlastní pěst“. Toto je tip na individuální dovolenou, zájezdy do USA od cestovních kanceláří případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe drahá a každé ošetření bez cestovního pojištění by vaše peněženka krutě pocítila. Přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. I přesto si před nákupem letenek orientačně spočítejte veškeré náklady – výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování, dopravu na místě a stravu. USA obecně nepatří mezi levné destinace, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Nezapomeňte také, že pro vstup do USA je třeba vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Druhá jmenovaná možnost (společně s motely) často vychází nejlevněji.

 

 

Letenky Praha–Miami–Praha za 8 990 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >>.

 

Letenky Praha–Miami–Praha za 9 990 Kč můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >>.

 

Miami, letenky
Levné letenky Miami, v lednu a únoru

 

Miami, letenky
Levné letenky Miami, v březnu až říjnu
Miami z Prahy od 8990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!