Podívejte se na Floridu! S akčními letenkami od aerolinek British Airways + Finnair se do Miami a zpět dopravíte už za 10 390 Kč. Není přitom nutné cestovat na zahraniční letiště, odlétat budete z Prahy. V ceně jsou dvě příruční zavazadla, odbavené je za příplatek. Dostupná je aktuálně celá řada termínů včetně těch přes hlavní sezónu v lednu a únoru. Co se obliby týče, Miami se řadí mezi top místa pro dovolenou. O spoustě destinací se říká, že nabízí pro každého něco, v případě Miami tohle platí dvojnásob pro každého se najde hned několik lákadel. Inspiraci můžete nalézt i v cestopisu naší čtenářky “Miami na vlastní pěst“. Zájezdy do USA od cestovních kanceláří případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Zdravotní péče je v Americe drahá a každé ošetření bez cestovního pojištění by tak vaše peněženka krutě pocítila. Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. I přesto si před nákupem letenek orientačně spočítejte veškeré náklady – výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování, dopravu na místě a stravu. USA obecně nepatří mezi levné destinace, je třeba s tím počítat už při nákupu letenek. Výrazně ušetřit můžete například nákupy ve Walmarktu. Nezapomeňte také, že pro vstup do USA je třeba vyřídit si vízum ESTA, což můžete učinit zde.

 

Ubytování řešte buď klasicky přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Druhá jmenovaná možnost společně s motely často vychází nejlevněji.

 

 

Letenky Praha–Miami–Praha můžete zarezervovat v přehledném kalendáři termínů zde >>.

 

Letenky Miami
Letenky Miami
Miami z Prahy i přes hlavní sezónu za 10390 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!