Letecká společnost WOW Air nyní nabízí skvělé letenky z Berlína do Miami za 6700Kč. V Miami bych doporučoval zapůjčit Mustanga v kabriu a vyrazit na Key West. Ten je sice na můj vkus až moc vyumělkovaný, ale ta cesta je nezapomenutelná.  Půjčení Mustanga je tu levné i na USA a to prostředí je k tomu dokonalé. Pokud byste měli cestu přes Orlando, vřele doporučuji Universal studios. Je to drahé, ale stojí to za to. A to i když nemáte děti :D. I bez vstupu to ale stojí za vidění, můžete jezdit lodičkou po uměle vytvořených kanálech a tak. 🙂

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pokud se pro zakoupení letenek rozhodnete, před odletem si nezapomeňte vyřídit za 14 dolarů online vízum ESTA. Pokud budete potřebovat co nejvýhodněji rozměnit české koruny na americké dolary,  můžete zvolit tento postup s nejvýhodnějším kurzem.

 

Před cestou nezapomente také na pojistku, online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že v základní ceně máte jen malé kabinové zavazadlo (42x32x25cm) a nezapomeňte tedy k nákladům na letenku připočítat případně zavazadlo větší.

 

Odlet i přílet bude z Berlína, průvodce po něm naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo StudentAgency (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Auto si zapůjčte hned na letišti přes RentalCars.

 

Co se ubytování týká, nejvýhodněji většinou vychází AirBnb, zvlášt pokud jedete ve větší skupině. Pokud ho ještě emáte, nezapomeňte se zaregistrovat přes tento odkaz pro získání slevy 720Kč na vaše první ubytování (automaticky se odečte, pokud máte pobyt dražší jak cca 2000Kč). Cenu vždy můžete srovnat s ubytováním přes Booking. Při nákupu přes přes tento odkaz získáte 10% slevu.

 

 

Letenky z Berlín – Miami – Berlín za  260€ rezervujte přímo na stránkách WOW Air

 

Letenky do Miami
Letenky do Miami

 

 

Miami z Berlína za 6700Kč! (letenky tam i zpět)

6 komentářů u „Miami z Berlína za 6700Kč! (letenky tam i zpět)

 • 9.10.2017 (18:27)
  Trvalý odkaz

  Zkoušela jsem rezervaci a s místenkama a platbou kreditní kartou to vyjde cca na 9 tis. za osobu. Chtěla jsem rezervovat pro 4 osoby.

  Reagovat
  • 10.10.2017 (12:08)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, místenky nejsou potřeba, řešil bych hlavně ta zavazadla.

   Reagovat
 • 10.10.2017 (8:59)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,
  nemáte zkušenosti, za jak dlouho odstraní následky hurikánu? chtěla bych letet v unoru, ale když se dívám na akt. fotky Key West, tak je to dost hrůza teda…díky

  Reagovat
  • 10.10.2017 (12:11)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   nemám, ale přehnaně bych se toho neobával (tam kde jsou peníze na opravy). Je to turistická a bohatá oblast, tak aby to vypadalo a mohlo vydělávat, se to opraví rychle.

   Reagovat
 • 16.10.2017 (15:22)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, ráda bych si potvrdila info – stačí pro vstup do USA formulář ESTA i pokud nemám elektronický pas? Mám klasický a myslím, že jsem četla na stránkách MZV, že v takovém případě je krom online formuláře potřeba vyřídit i klasické vízum B2 – pouze osobně v Praze s poplatkem kolem 160 dolarů…Je to tak? Díky za případné vysvětlení

  Reagovat
  • 18.10.2017 (12:00)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, nejrozumnější a nejlevnější mi přijde udělat si biometrický pas. Stejně byste to dřív nebo později museli udělat.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!