Rádi byste letos navštívili Baleárské ostrovy? Pokud ano, máme pro vás tip na akční letenky z Vídně. V nabídce letecké společnosti Ryanair se objevily zpáteční letenky z Vídně na ostrov Menorca. Tyto letenky můžete pořídit například v říjnovém termínu 8.10. -15.8.2021 za akční cenu 660 Kč.  Pokud plánujete dovolenou dříve, k dispozici je i několik málo míst během měsíce září. Menorca je druhým největším ostrovem  Baleárského souostroví. Pyšní se krásnou přírodou i plážemi a masový turismus se jí stále ještě vyhýbá. Můžete se tak těšit na klidnou a pohodovou dovolenou. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy s cestovní kanceláří najdete zde. Inspiraci na výlety a aktivity můžete načerpat v našem online průvodci ostrovem. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň – Menorca -Vídeň v termínu 8.10. – 15.10 2021 můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině .

Menorca z Vídně za 660 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!