S akčními letenkami se roztrhl pytel a my vám přinášíme další tip, tentokrát do Španělska! Díky skvělé nabídce dopravce Ryanair můžete vyrazit přímým letem z Vídně na Menorcu a to již za 520 Kč. K dispozici je termín 1.10 – 8.10.2021, ale pokud si nemůžete dovolit strávit na ostrově celý týden, jsou k dispozici odlety i o dva dny později. Ačkoli popularita tohoto španělského skvostu rok od roku stoupá, ještě stále se zde nedá mluvit o masovém turismu. V kombinaci s koncem sezóny vás čeká velmi klidná dovolená na příjemném místě. Inspiraci na výlety a aktivity můžete načerpat v našem online průvodci ostrovem.  Pokud přeci jen dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy s cestovní kanceláří najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely na Menorce můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň – Menorca -Vídeň v termínu 1.10. – 8.10 2021 můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině a podpoříte chod tohoto webu.

Menorca z Vídně za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *