Plánujete kratší dovolenou u moře s termínem na konci července? Využijte akční nabídky společnosti Ryanair a navštivte Menorcu, nádherný ostrov s překrásnými plážemi, tajemnými zálivy, bohatou historií a jedinečnou přírodou. Za cenu 1380,- pořídíte zpáteční letenky v termínu 25.7.2021-30.7.2021 a odlet je z Vídně.

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Španělska je potřeba vyplnit tento online formulář. Česká republika byla vyjmuta ze seznamu rizikových oblastí a od 21.6.2021 tak nově není nutné při vstupu do Španělska z ČR předkládat ani potvrzení o kompletním očkování, prodělání onemocnění covid-19 ani negativní výsledky testů na covid-19, které se týkají pouze rizikových zemí. Je nicméně nutné konzultovat požadavky leteckých společností, které mohou např. negativní výsledky testů vyžadovat. Podrobnosti najdete v cestovatelském semaforu.

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Nenechte nic náhodě a před cestou si sjednejte cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. 

Před odletem si nezapomeňte propočítat všechny náklady. Letenky jsou z Vídně a je tak třeba zahrnout transfer na letiště nejen ve Vídni, ale pak také z letiště v Maó-Mahónu, hlavním městě španělského ostrova. Dále započítejte již zmíněné pojištění, jídlo, cenu za ubytování, vstupné za památky a MHD na místě. Pokud vás láká cestování po ostrově, auto si rezervujte předem zde. Inspiraci můžete načerpat v našem průvodci po Menorce.

Ubytování hledejte nejlépe na Booking. Pro tento termín jsou dostupné tyto hotely

Letenky Vídeň- Menorca – Vídeň na datum 25.7.2021-30.7.2021 zakoupíte na stránkách Ryanair. 

Menorca o letních prázdninách z Vídně za 1380 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!