Stále nevíte kam na letní prázdniny a nechce se vám utrácet za drahé zájezdy? Vydejte se do ciziny na vlastní pěst. Nyní je ta správná příležitost. Společnost Ryanair totiž uvolnila letenky za akční ceny od 199 Kč za jednosměrný let. Zpáteční letenku tak pořídíte doslova za hubičku. V nabídce je Skotsko, Irsko, Benátky a mnoho dalších. S nákupem příliš neotálejte, protože za tuto cenu letenky velmi rychle mizí.

INFO KE KORONAVIRU: Nezapomínejte, že do většiny destinací stále platí určitá omezení v souvislosti s pandemií Covid-19. Informujte se, jaká pravidla musíte dodržet pro cestování do vámi vybrané země. Více informací naleznete v našem cestovatelském semaforu.

TIP PRO VÁS: Před odletem si nezapomeňte propočítat veškeré náklady. Do rozpočtu je nutné zahrnout transfer z/na letiště, pojištění, jídlo, cenu za ubytování, vstupné za památky a MHD na místě. Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou si určitě nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>. Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Akční letenky  na prázdninové termíny zakoupíte zde.

MEGAHIT! Velký výprodej letenek u Ryanairu na období letních prázdnin od 199 Kč! (Skotsko, Irsko, Benátky a další)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!