Za neuvěřitelně nízkou cenu si nyní můžete užít dovolenou v Thajsku. Díky akci letecké společnosti UIA zaplatíte za letenky z Prahy do Bangkoku a zpět pouze 6718Kč, což je opravdu vynikající. Z Bangkoku úak můžete minibusem zamířit např. na nedaleký Koh Chang, nebo levně přeletět kamkoliv jinam. V tuto chvíli je dostupná celá řada termínů , ale v případě zájmu bych doporučoval si s nákupem pospíšit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) jak u nás, na tom ještě ušetříte. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, ale při naší první cestě po Thajsku jsme se zvládli vejít do 1000Kč/den/2 osoby (nízkorozpočtově a nepočítám letenky). Dá se to samozřejmě levněji když člověk bude přespávat někde za pár dolarů, i podstatně dráž pokud bude volit resorty, kupovat si kde co a využívat různé atrakce – tohle berte spíš pro hrubou orientaci.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale v tom případě bych doporučoval si přečíst na Bookingu/Tripadvisoru recenze.

 

Z Bangkoku už snadno můžete přeletět jinam po Thajsku, nebo zamířit na nedaleký Koh Chang. Osobně se mi hodně líbil a doporučil bych ho zvlášt čtenářům, kteří chtějí mít dovolenou snadnou – odveze vás tam minibus, není nutné si půjčovat motorky (ale půjčit si je můžete), je méně turistický jak jih Thajska, nabídne krásné pláže a slůnáta :). Ideální třeba pro starší lidi, nebo naopak rodiny s malými dětmi, pro které přesuny nejsou tak snadné a půjčení motorky není ideální.

 

 

Nejlevněji letenky zakoupíte přímo u dopravce >>

Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale získáte přehlednější výběr termínů a základní podporu v češtině. Kalendář termínů naleznete zde << Kalendář termínů >>

 

 

Nejlevnější letenky do Thajska z Prahy
Nejlevnější letenky do Thajska z Prahy

 

MEGAHIT! Thajsko z Prahy za 6718Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!