Tato skvělá nabídka od CK zahrnuje obě letenky, transfér z/na letiště v Krétě, polopenzi a služby delegáta. Zájezd je přes Invii, tedy máte 100% jistotu toho, že o své peníze nepřijdete (informace zde)!  Tato nabídka je jedna z nejlepších co jsme tu kdy měli, protože hotel je skutečně skvěle hodnocen i u náročných cizinců na TripAdvisoru. Osobně DOPORUČUJI!

 

Magazín Levnocestování pro vás každý den zdarma hledá ty nejlepší tipy na levnou dovolenou :).

Hotel v termínu 27.6. – 4.7.2015 můžete vyprodano

kréta top akce

 

Odletu z Bratislavy se vůbec nebojte, i z Prahy je dobře dostupná Student Agency a jízdenka stojí cca 300Kč.  Takto skvělý hotel s polopenzí za to zcela jistě stojí! Jeho reálná cena je řádově někde jinde, přes Booking by vás jen ubytování vyšlo na 15 tisíc.

 

6253111-infinity-blue

 

Autentické fotky od lidí, kteří hotel navštívili, si můžete prohlédnout zde >>

 

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Cestovky sice nabízí fakultativní výlety do zajímavých destinací, nicméně jejich cena bývá často dost nepřiměřená. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars.

Záleží na cílech každého, ale určitě bych doporučoval prozkoumat Krétu co nejvíce, at už autem, nebo přes fakultativní zájezdy. Zůstat pouze na pláži, znamená ochudit o spoustu z toho, co může Kréta nabídnout. Rovněž bych doporučoval na cestu zpět nakoupit místní olivový olej a to klidně ve větším množství. Osobně ho řadím mezi ty nejlepší, co jsem kdy ochutnal.

Kréta letecky s polopenzí v luxusním 4* hotelu za 5636Kč na 8 dní!

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

4 komentáře u „Kréta letecky s polopenzí v luxusním 4* hotelu za 5636Kč na 8 dní!

 • 26.6.2015 (17:22)
  Trvalý odkaz

  POZOR! Na Invii zájezdy z SK neobsahují palivový příplatek. Zde za 159€ to už pak vypadá jinak…

  Reagovat
  • 27.6.2015 (13:47)
   Trvalý odkaz

   Děkuji za upozornění a omlouvám se mystifikaci, příště si na to dám pozor. Máte samozřejmě pravdu, připravoval jsem příspěvek v rychlosti a nedošlo mi to. Nicméně i tak jde o velice dobrou cenu.

   Reagovat
 • 26.6.2015 (21:54)
  Trvalý odkaz

  Slováci nemají v ceně palívový příplatek apod. zde 159€

  Reagovat
  • 27.6.2015 (14:07)
   Trvalý odkaz

   Děkuji za upozornění a omlouvám se mystifikaci, příště si na to dám pozor. Máte samozřejmě pravdu, připravoval jsem příspěvek v rychlosti a nedošlo mi to. Nicméně i tak jde o velice dobrou cenu.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!