Ryanair dnes přišel s velkým výprodejem letenek od 258 Kč a to do více jak 20 destinací. Zajímavé jsou nejen letenky z Prahy, ale i Bratislavy, Vídně a dalších měst. S případným nákupem si pospěšte, zlevněno je vždy pouze několik míst, která se rychle vyprodají.

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, koukněte na článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Po EU sice můžete cestovat pouze s kartičkou pojištěnce, ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze cestovní pojištění. Online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>. 

 

NFO KE KORONAVIRU: Než-li letenky zakoupíte, věnujte pozornost nařízením jednotlivých států. Některé z nich mohou mít povinný test na covid-19, případně je nutné vyplnit online formulář ještě před odletem do daného státu. Všechny potřebné informace pak naleznete na oficiálním webu Ministerstva zahraničních věcí. 

 

Případné ubytování doporučujeme rezervovat se stornem zdarma na Booking.com.

 

 

Všechny letenky s odletem z Prahy naleznete zde >>

Všechny letenky s odletem z Brna naleznete zde >>

Všechny letenky s odletem z Vídně naleznete zde >>

Všechny letenky s odletem z Bratislavy naleznete zde >>

 

Akční letenky od Ryanairu z Prahy
Akční letenky od Ryanairu z Prahy
Mega hit! Výprodej letenek u Ryanairu nejen z Prahy za 258 Kč! (Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Itálie, Francie a další)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!