Země ohně a ledu, jak se Islandu přezdívá, je drsnou krajinou, která se však všem návštěvníkům odmění dechberoucími výjevy. Pokud i vy prahnete spatřit monumentální vodopády, ikonické kostelíčky, zasazené do čisté krajiny, nebo se chcete vykoupat v horkých pramenech, rozhodně věnujte pozornost tomuto tipu. Díky němu pořídíte akční letenky na Reykjavík za bezkonkurenčních 670 Kč. Cena je platná za zpáteční let pro členy WizzAir Discout Clubu. Ani nečlenové ale nepřijdou zkrátka a zaplatí jen o něco málo více. Na Island můžete vyrazit například od15.1. do 22.1.2022, ale za stejnou cenu pořídíte letenky i v dalších termínech až do konce ledna, není tak problém si pobyt ještě prodloužit.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující musí po příletu předložit negativní PCR test. Pro pasažéry, kteří nejsou očkovaní, nebo nemoc v posledních 180 dnech neprodělali, platí dále povinnost nastoupit na 5-6 denní karanténu. Ta je ukončena pouze negativním PCR testem. Aktuální informace sledujte přímo na stránkách MZV.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Islandu vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. Získáte tak nezávislost na cestách a v případě, že se vydáte na noční lov polární záře, poskytne vám auto skvělé zázemí.

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky jsou až na leden, doporučujeme tak dát přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Vídeň – Reykjavík – Vídeň  v termínu 15.1. – 22.1. 2022 můžete zarezervovat na stránkách easyJet>> Alternativně letenky můžete zakoupit i u ověřeného českého prodejce. 

MEGA HIT!!! Island z Vídně za 670 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *