Toužíte po luxusní dovolené na ostrově Mauricius, kterou si navíc budete moci sestavit dle svých představ a přání? Tento sen si můžete splnit s naším dnešním tipem. Za parádních 15 790 Kč pořídíte zpáteční letenky z Prahy, cena je včetně letištních tax a poplatků. Na výběr je zatím mnoho termínů a to od začátku listopadu až do konce dubna 2022. Mauricius je opravdovým klenotem Indického oceánu, překvapí vás nejen exotická fauna a flora, ale i neuvěřitelně přátelští obyvatelé, kteří se s vámi rádi podělí o ty největší delikatesy místní kuchyně. Tento tip je určen na individuální cestování, veškeré zájezdy od cestovní kanceláře najdete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Mauricius plně otevírá dnem 1. října 2021 hranice pro mezinárodní turistiku. Neočkovaní cestující se musí podrobit 14 denní karanténě v oficiálně stanoveném zařízení. Vstup vakcinovaným s covid testem je bez nutnosti další karantény. Myslete však na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen, proto doporučujeme zakoupit letenky s možností bezplatného storna. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat podmínky pro vycestování na Mauricius na webu MZV.

TIPPokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si přečíst tento podrobný návod >>. 

Před odletem za hranice EU si rozhodně nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete na tomto odkazu >>.

Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat všechny náklady na dovolenou. Myslete na transfery z/na letiště, ubytování a stravování. Pokud ostrov chcete projet, vozidlo si můžete rezervovat už předem přes stránky Rentalcars. Na Mauriciu se dá jezdit i autobusy, máme vyzkoušené, nezavezou vás ale úplně všude. Ideální proto je si alespoň na pár dní auto půjčit. Pokud chcete ušetřit, stravujte se jako místní u stánku. Roti aka Vinoda ve Flic en Flac je legendární.

Ubytování rezervujte přes stránku Booking nebo přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného zrušení, případně s rezervací zatím vyčkat.

Letenky na trase Praha–Mauricius–Praha za akční cenu 15 790 Kč vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>. 

Mauricius z Prahy za 15790 Kč! (letenky tam i zpět, celá řada termínů)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!