pláž na Mauriciu

Letenky na Mauricius se neobjevují zrovna často. Navíc s odletem z Prahy. Nyní proto máte výbornou šanci využít nabídku Turkish Airlines a do tohoto exotického ráje se vypravit za 14 990 Kč. Čeká vás jeden přestup v Instanbulu, kde můžete využít možnost prohlídky města zdarma. V ceně letenek už jsou zahrnutá dvě příruční i dvě odbavená zavazadla, což je další plus této nabídky. Termíny jsou dostupné v červnu s návratem červenci, poté v prosinci s návratem v lednu. Mauricius je pak učiněným rájem na zemi. Nadchnou vás bílé pláže, tyrkysové moře i zelená příroda. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy od CK najdete zde.

 

 

TIPPokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si přečíst tento podrobný návod >>. 

 

Před odletem za hranice EU si rozhodně nezapomeňte vyřídit cestovní pojištění. Přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete na tomto odkaze >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před nákupem letenek si i přesto raději propočítejte přibližné náklady na celou dovolenou. Myslete na transfery z/na letiště, ubytování a případně pronájem auta. Vozidlo si můžete rezervovat už předem přes ověřené stránky Rentalcars. Na Mauriciu se dá jezdit i autobusy, máme vyzkoušené, nezavezou vás ale úplně všude. Dobrou variantou je proto alespoň na pár dní auto zapůjčit. Pokud chcete ušetřit, stravujte se jako místní u stánku. Roti aka Vinoda ve Flic en Flac je legendární.

 

Ubytování rezervujte přes stránku Booking nebo přes web Airbnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaMauricius–Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>. 

 

Mauricius z Prahy 2020
Letenky na Mauricius z Prahy
Mauricius z Prahy za 14 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!