pláž na Mauriciu

Chcete v roce 2022 zažít pravou exotickou dovolenou? Objevte jednu z perel Indického oceánu! Ostrov Mauricius si zamilujete pro jeho písčité pláže, korálové útesy a nádhernou přírodu. Na své si zde přijde zkrátka každý, ať už plánujete poznávat, nebo jen odpočívat. Díky akčním letenkám z Prahy se na tento ostrov můžete vydat za 12 490 Kč. Zpáteční letenky jsou dostupné hned v několika termínech v průběhu ledna až dubna 2022. Pokud byste ostrov rádi navštívili, ale individuální cestování není nic pro vás, zájezdy na ostrov Mauricius od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Ostrov Mauricius je plně otevřen turistům. Bez karantény se na ostrov podívají pouze očkovaní cestovatelé, kteří musí spolu s průkazem o očkovaní doložit negativní výsledek PCR testu (ne starší 72 hodin) a doklad o cestovním pojištění, které kryje covid-19. Neočkovaní cestovatelé musí podstoupit 14denní karanténu. Podmínky můžete sledovat na stránkách ministerstva. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Před odletem nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Přehledné online srovnání  naleznete na tomto odkazu >>. Před nákupem letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady na dovolenou, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravy.

Ubytování můžete vyhledat a rezervovat přes Booking, ale pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Praha – Mauricius – Praha za 12 490 Kč v termínech od ledna do dubna 2022 rezervujte skrze stránky ověřeného českého prodejce.

Mauricius z Prahy za 12490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!