Sníte o exotické dovolené? Tento sen si můžete splnit pokud využijete náš dnešní tip, díky kterému se můžete podívat na nádherný ostrov Mauricius. Tento ostrov leží v Indickém oceánu a je vyhledáván díky krásným přírodním scenériím, písečným plážím a korálovým útesům. Zpáteční letenky z Prahy nyní pořídíte za skvělou cenu od 11 990 Kč, a to hned v několika termínech od ledna do června 2022. Pokud byste ostrov rádi navštívili, ale individuální cestování není nic pro vás, zájezdy od cestovních kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Ostrov Mauricius je plně otevřen turistům. Bez karantény se na ostrov podívají pouze očkovaní cestovatelé, kteří musí spolu s průkazem o očkovaní doložit negativní výsledek PCR testu (ne starší 72 hodin) a doklad o cestovním pojištění, které kryje covid-19. Neočkovaní cestovatelé musí podstoupit 14denní karanténu. Podmínky můžete sledovat na stránkách ministerstva. 

TIP PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte dostatek zkušeností, užitečné rady najdete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou na Mauricius určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde. Taktéž si nezapomeňte propočítat všechny náklady spojené s cestou, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravování. 

Ubytování na ostrově můžete najít na stránkách Booking. Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, můžete hledat na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Praha – Mauricius – Praha za 11 990 Kč v termínech od ledna do června 2022 rezervujte skrze stránky ověřeného českého prodejce. (více termínů za 12 390 Kč a 15 990 Kč najdete zde a zde)

Mauricius z Prahy od 11990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!