Vydejte se s naším tipem do největšího centra Provence, francouzské Marseille! V akci leteckého dopravce Ryanair pořídíte v termínu 4.2. – 7.2.2022 zpáteční letenky z Prahy za pouhých 518 Kč. Za prodloužený víkend stihnete nejen ochutnat čerstvé ryby v některé z vyhlášených restaurací, ale vyrazit si i do dalších významných měst v této oblasti, jako je Nice, Saint Tropez, nebo Cannes. Rozhodně doporučujeme pronájem auta, stihnete tak navštívit spoustu atrakcí za krátkou dobu. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Azurové pobřeží s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující se před příjezdem do Francie musí prokázat platným covid pasem a zároveň vyplnit čestné prohlášení o bezinfekčnosti. Vstup do země je umožněn pouze po předložení potvrzení o očkování, prodělání nemoci v posledních 6 měsících, nebo s negativním antigenním či PCR testem, který nebude starší než 24 hodin. Nezapomeňte, že pro vstup ke službám (kultura, sport, kadeřnictví a podobně) platí jiné podmínky, než pro vstup do země. Kompletní přehled naleznete na stránkách MZV.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro pohyb po Francii vřele doporučujeme zapůjčit si automobil. 

Ubytování vyhledáte a rezervujete přes stránky  Booking, pokud máte radši ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Marseille – Praha v termínu 4.2. – 7.2.2022, můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u ověřeného českého prodejce.  Cena bude sice o něco vyšší, ale získáte zákaznický servis v češtině. 

Marseille z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *