V předvánočním období nemusíte čas trávit jen běháním po obchodech. Vyrazte do Marrákeše, města s vůbec největší medinou na světě. Zpáteční letenky z Prahy do Maroka aktuálně zakoupíte za 828 Kč. Prosinec s průměrnými teplotami kolem 14 °C je ideální pro aktivní dovolenou. Poznejte tamější autentickou kulturu, ochutnávejte výborná jídla a hlavně podnikejte výlety do hor či pouště. Našeho průvodce po Maroku, který vám usnadní plánování dovolené, najdete zde. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Maroka s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou určitě nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Můžete tak učinit z pohodlí domova, přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. K ceně letenek i přesto nezapomeňte připočítat náklady na výše zmíněné pojištění, transfer z/na letiště, stravování a ubytování. Maroko je považováno za ideální zemi pro první návštěvu Afriky. Jde o relativně levnou destinaci, i když ceny v turistických lokalitách pomalu lezou nahoru. Marrákeš je výborné místo na levné nákupy všemožného zboží, je tak možné, že vánoční dárky si nakoupíte tam 🙂

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb a bydlení si hledat přes tuto stránku.

 

 

Letenky Praha–Marrákeš–Praha v termínu 12.–19. prosince můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit zde u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, nákup ale proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Maroko
Letenky Maroko
Maroko z Prahy za 828 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!