Levných letenek do Maroka za 69€ (cca 1860Kč) využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu. Maroko je skvělou a levnou možností, jak opustit sychravé podzimní počasí a přesunout se za sluníčkem. Inspirovat se můžete cestopisy našich čtenářů „Maroko po vlastní ose“  a Maroko na vlastní pěst 1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl. Doba pobytu je možná na 5 nebo 8 dní. U některých termínů je nyní trochu větší cena (o cca 270Kč), ale je možné, že stejně jako u tohoto bude klesat.  Alternativou k poznávací dovolené je pak využít pouze sluníčka, zamířit z letiště rovnou k hotelu u pláže a tam dovolenou prolenošit :). To už je na preferencích každého čtenáře.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Rozumnější je se na cesty mimo Evropu pojistit. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před cestou nezapomente vzít do úvahy všechny náklady, např. půjčení automobilu, cestu z/na letiště atd. Pokud nechcete cestovat a chcete pouze 5 dní strávit na pláži, můžete zvolit hotel s dopravou z/na letiště zdarma. Berte vždy ale v potaz celkové náklady.

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete vlastním automobilem, případně pak se společností Flixbus (průvodce Lipskem naleznete zde).

 

Letenky z Lipska do Maroka a zpět za 69€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

1

 

 

Pokud se rozhodnete poznat krásy Maroka, doporučoval bych vám projít cestopisy a trasu si dobře naplánovat. 5 dní je dost málo a tak si toi chce trasu dobře naplánovat. A lepší je zvolit alespon 8 denní variantu.

 

 

Pokud se rozhodnete pro hotel u pláže, všechny hotely v Agadiru na toto období, naleznete zde.

 

Já pro názornost zvolil 4* Agyad Maroca a to především díky ceně 1100Kč za osobu/pobyt a poloze. Má ale slabší hodnocení a tak pokud je pro vás kvalita ubytování důležitá, zvážil bych vybraní kvalitnějšího hotelu. Např. toto ubytování je jen o několik stovek dražší a je velmi dobře hodnoceno.

 

 

1

 

 

Pokud preferujete All Inclusive, nejlevnější volbou je 4* hotel Blue Sea Le Tivoli za cenu 3580Kčosobu a pobyt. Opět věnujte zvýšenou pozornost hodnocení, které je 6,7 z 10, což není moc a pokud je pro vás kvalita ubytování důležitá, zvolte si hotel dle svých představ s hodnocením alespon 7,5 a více.

 

 

1

 

 

 

Maroko na 5 dní ve 4* hotelu za 2990Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 5400Kč)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!