K výletu za teplejším počasím lákají levné letenky do Maroka z Lipska za 1320Kč. Nejlevnější ceny dosáhneme, pokud je spojíme s ubytováním v apartmánu pro 4 lidi. Nicméně ceny ubytování jsou v Maroku obecně nízko a tak i pokud byste jeli jen v páru, tak vás letenky a pobyt vyjdou zhruba na 2200Kč. Pro náročnější čtenáře jsem připravil i variantu v podobě 4* hotelu s All Inclusive. Inspirovat se také můžete cestopisy našich čtenářů „Maroko po vlastní ose“  a Maroko na vlastní pěst 1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Rozumnější je se na cesty mimo Evropu pojistit. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete vlastním automobilem, případně pak se společností Flixbus (průvodce Lipskem naleznete zde).

 

Letenky z Lipska do Maroka a zpět za 49€ můžete zarezervovat zde >>

 

1

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Pokud je pro vás prioritou nízká cena, můžete si za 1783Kč/4 lidi/pobyt pronajmout tento apartmán. Na osobu to tak vychází cca 560Kč za celý pobyt. Pokud byste plánovali cestu v páru v co nejlepším poměru cena/kvalita, tak bych volil asi tento hotel. Jsou levnější varianty, ale tady máte dobré recenze a snídaně v ceně.  Ale vyberte si dle svých preferencí, někdo chce mít výhled na moře, pro jiného je zase důležité být v centru dění.

 

Pokud preferujete All Inclusive, skvělou volbou je 4* Anezi Tower Hotel. Za 6 tisíc/2 osoby/pobyt získáte dobře hodnocený hotel s krásným výhledem na moře a možná oceníte i to, že dítě do 6 let má pobyt zdarma.

 

1

 

Co se počasí týká, připravte se na teploty kolem 16 – 20 stupnů ve stínu. To není zaase tak mnoho, ale pořád lepší podobné teploty na nulou, než pod nulou :).

 

Maroko na 4 dny v prodlouženém víkendu za 1790Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 4350Kč)
Štítky:    

2 komentáře u „Maroko na 4 dny v prodlouženém víkendu za 1790Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 4350Kč)

  • 18.1.2017 (14:44)
    Trvalý odkaz

    Ahoj, jsou tam i jiný termíny než tenhle? Moc se v tom jejich německym webu nevyznam:))

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!