Letenek z Bratislavy do Marakéše za cca 880Kč můžete využít k levné dovolené v Maroku. Pokud je nakombinujete se skromným, ale dobře hodnoceným ubytováním přímo v Marakéši, dostanete do částky 1790Kč za 8-denní dovolenou. Zvolit můžete samozřejmě ubytování luxusnější, ceny jsou obecně dosti nízko. Maroko je skvělou příležitostí výletu za teplejším počasím. Inspirovat se můžete tímto článkem, cestopisy našich čtenářů „Maroko po vlastní ose“  a Maroko na vlastní pěst 1. díl, 2. díl, 3. díl, 4. díl. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Maroka přes cestovní kancelář nalezenete zde.  Využít můžete též náš ebook “Jak levně do Maroka“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Rozumnější je se na cesty mimo Evropu pojistit. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před cestou nezapomeňte vzít do úvahy všechny náklady, např. půjčení automobilu, cestu z/na letiště atd. Hotely můžete rezervovat přes Booking.com. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Já pro názornost vybral termín 4. – 11. prosince a pokud upřednostňujete co nejnižší cenu, tak tento hotel přímo v Marakéši.  Je to velmi skromné, ale dobře hodnocené ubytování. Zvolit můžete samozřejmě luxusnější ubytování, velmi dobře a za rozumné peníze vychází např. tento hotel. I s letenkami vás pak vyjde dovolená na cca 5200Kč, což je pořád super.

 

Dobrou alternativou je samozřejmě na jednom místě nezůstávat, využít pouze letenek a ubytování brát po cestě.

 

 

Letenky zakupujte přímo na stránkách Ryanair.com na datum 4. – 11. prosince. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky do Maroka
Levné letenky do Maroka

 

Maroko z Bratislavy na 8 dní za 1790Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!