Malta z Vídně i na prodloužené víkendy za 400 Kč! (letenky tam i zpět)

Malta z Vídně i na prodloužené víkendy za 400 Kč! (letenky tam i zpět)

Využijte skvělé nabídky letecké společnosti Ryanair a vydejte se poznávat krásy Malty! Zpáteční letenky z Vídně (tam i zpět) můžete pořídit za cenu 400 Kč. V nabídce je hned několik termínů i na prodloužené víkendy, jako například 28.1. – 31.1. 2022. Malta je sice nejmenším členským státem EU, ale nudit se rozhodně nebudete. I přes svou malou rozlohu nabízí nespočet míst k objevování. Můžete se zatoulat v malebných uličkách maltských měst, vydat se k divokým útesům, obdivovat přírodní jeskyně či navštívit sousední ostrovy Gozo a Comino. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Maltou zdarma. Pokud byste rádi Maltu navštívili, ale dáváte přednost organizovaným zájezdům, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Maltu jsou povinni vyplnit příjezdový formulář.Všichni cestující se musí prokázat platným očkovacím certifikátem (od poskytnutí poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Podrobné podmínky najdete zde.

<

TIP PRO VÁS:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete Maltu procestovat, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování na Maltě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přesAirbnb.

Letenky na trase Vídeň – Malta – Vídeň například v termínu 28.1. –31.1. 2022 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale získáte podporu v češtině.