Rádi byste zavítali na Maltu, která vám nabídne jak krásné moře, tak i nespočet ohromujících památek? Pak využijte letenek společnosti Air Malta Company z Prahy za 2190 Kč! Termíny jsou k dispozici od srpna do května následujícího roku (s výjimkou měsíce února). Jestliže byste nevěděli, co na Maltě vidět a zažít, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Maltu pak naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Letiště na Maltě plánuje otevření na 1.července, s tím, že by měly být pro turisty podmínky stejné jako při cestování do jiných zemí EU, tudíž bez žádných omezení. 

Věnujte však pozornost vývoji situace, která se může stále měnit. Tento akční tip je tedy určen zejména pro ty, kteří si nemohou dovolit zakoupit letenky na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i zbylé náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde

 

Ubytování si můžete zařídit tradičně přes Booking. S ohledem na aktuální situaci však doporučujeme vybírat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Malta – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky na Maltu
Malta z Prahy i o letních prázdninách za 2190 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!