Pokud si už nyní chcete naplánovat letní dovolenou, vhod vám mohou přijít akční letenky na Maltu. Jejich cena činí 1 990 Kč, odlétat budete přímo z Prahy. Vybírat můžete z mnoha termínů od března až do září, na tento slunečný ostrov se tedy můžete vydat i v období letních dovolených. Naše tipy na to, co všechno při pobytu neminout, naleznete v online průvodci Maltou. Jedná se o tip na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, zájezdy na Maltu naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Maltu aktuálně musíte předložit negativní PCR test a dva formuláře, podrobnější informace naleznete v článku O Formulářích při cestě do zahraničí. Situace se ale může dál měnit, sledujte proto aktuální podmínky. Co se vyhlídek týče, v minulém roce na Maltu bylo možné cestovat – o letních prázdninách dokonce stačily pouze formuláře, od konce sprna se přidal test. Dá se tedy předpokládat, že tamější vláda bude chtít v nastaveném trendu pokračovat a ostrov pro turisty uzavírat nebude.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si podrobný návod >>.

 

Sjednání cestovního pojištění při cestách po EU sice není nezbytností, my ho ale vždy raději doporučujeme. Získáte tak jistotu, že za případné lékařské ošetření skutečně nebudete platit. Přehledné srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto nezapomeňte spočítat přibližnou cenu celé dovolené. Myslete na dopravu po Maltě, ubytování i stravování. Na Maltě se prakticky všude dostanete veřejnou dopravou. Nám se vyplatila koupit jízdenka na 7 dní, ostrov jsme procestovali křížem krážem a finančně to vyšlo velice slušně.

 

Veškeré volné hotely naleznete zde. Další možností je pak registrace přes tento odkaz a následně využití slevy na první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci bude ideální volbou ubytování s možností bezplatného storna

 

 

Letenky na trase Praha–Malta–Praha rezervujte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

 
letenky na Maltu, Praha
Letenky na Maltu z Prahy
Malta z Prahy i o letních prázdninách za 1990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *