Pro příznivce individuální turistiky přinášíme tip na levné letenky na Maltu! Malta je ostrovní stát ležící ve Středozemním moři nedaleko jižních břehů Sicílie. Malta je oblíbená jako dovolenková destinace vyhlášená rušnými letovisky i plážemi. Se společností Ryanair můžete v termínu 17.-21.10.2021 vyrazit na tento ostrov doslova za pár korun. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy seženete za 650 Kč. Na Maltě se i v podzimních měsících můžete těšit z příjemných teplot, které přímo vybízejí k poznávání přírodních i turistických atrakcí. Naše tipy na to, co všechno při pobytu neminout, naleznete v online průvodci Maltou. Jedná se o tip na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, zájezdy na Maltu naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí tyto podmínky. Všichni cestující na Maltu jsou povinni vyplnit dva formuláře (Formulář 1Formulář 2). Všichni cestující musí před odletem podstoupit PCR test a předložit negativní výsledek (ne starší než 72 hodin). 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava–Malta–Bratislava v termínu 17. až 21. října můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně lze letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Malta z Bratislavy za 660 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!