Patříte mezi příznivce individuální turistiky? Pak by vás mohla zaujmout akční nabídka nízkonákladové letecké společnosti Ryanair, díky které si užijete podzimní Maltu. Malta je ostrovní stát ležící ve Středozemním moři nedaleko jižních břehů Sicílie.  Malta je obvykle spojována s překrásnými městy, azurovým mořem, plážemi či přátelskými obyvateli. Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy, v termínu 14-21.10.2021, seženete doslova za pár korun, a to za 520 Kč. Na Maltě se i v podzimních měsících můžete těšit z příjemných teplot. Rady a tipy na výlety naleznete v online průvodci Maltou zdarma. Jedná se o tip na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, zájezdy na Maltu naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Maltu jsou povinni vyplnit dva formuláře (Formulář 1Formulář 2). Všichni cestující se musí prokázat očkovacím certifikátem (od poskytnutí poslední dávky muselo uplynout 14 dní). 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Maltu procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Maltě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Bratislava – Malta – Bratislava například v termínu 14.10.-21.10. 2021 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. 

Malta z Bratislavy za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!