Zpestřete si chladné podzimní dny návštěvou Malty! Tento ostrovní stát se nachází nedaleko břehů Sicílie a rozhodně má co nabídnout. Těšit se můžete na velké množství historických památek, malebné uličky, průzračně čistou vodu a krásnou přírodu. Využijte nabídky letecké společnosti Ryanair, u které se objevily akční letenky z Bratislavy v termínu 31.10. – 10.11. 2021. Zpáteční letenky v tomto termínu zakoupíte za skvělou cenu 520 Kč. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci zdarma.  Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději se na Maltu vydáte s cestovní kanceláří, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Všichni cestující na Maltu jsou povinni vyplnit dva formuláře (Formulář 1Formulář 2). Všichni cestující se musí prokázat očkovacím certifikátem (od poskytnutí poslední dávky muselo uplynout 14 dní). 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Maltu procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Maltě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Bratislava – Malta – Bratislava například v termínu 31.10. – 10.11. 2021 můžete zarezervovat na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete zakoupit letenky u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena trochu vyšší, ale získáte podporu v češtině.

Malta z Bratislavy za 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!