Zorganizujte si perfektní dovolenou podle svých představ! Pokud vás nelákají zájezdy cestovních kanceláří, nechte se inspirovat naším tipem na akční letenky. Vyrazit můžete na Maltu, a to na celých 11 dní. Za zpáteční let z Bratislavy zaplatíte 1 400 Kč a letenky můžete zakoupit v termínu 11.9. – 22.9.2022 u nízkonákladového dopravce Ryanair. Před cestou inspirujte v našem online průvodci Maltou, ve kterém najdete rady a tipy pro váš itinerář. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku organizovaných zájezdů si můžete prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Malta už před příletem nevyžaduje PLF formulář. Všichni cestující se ale musí prokázat EU certifikátem, který potvrzuje očkování nebo negativní výsledek testu nebo prodělání nemoci covid-19. Podrobnosti najdete na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, dopravu do Bratislavy, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Maltu procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Maltě můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Bratislava – Malta – Bratislava v termínu 11.9. – 22.9.2022 můžete rezervovat zde >> Alternativně jsou letenky k mání i u českého prodejce, kde zaplatíte o něco více, ale získáte podporu v češtině.

Malta z Bratislavy za 1400 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!