Pokud začínáte plánovat letní dovolenou, co takhle Malta?  Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy na srpnový termín nyní pořídíte v přepočtu za 1 610 Kč. Malta je nádherná, nabízí slunečné počasí, tyrkysové moře i celou řadu zajímavých míst. Naše tipy na to, co všechno při pobytu neminout, najdete v online průvodci Maltou. Jedná se o tip na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, zájezdy na Maltu naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Maltu aktuálně musíte předložit negativní PCR test a dva formuláře, podrobnější informace naleznete na webu MZV. Srpen je ale daleko, dá se očekávat, že Malta se bude snažit vstup turistům maximálně usnadnit. Sledujte proto aktuální podmínky.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si podrobný návod >>.

 

Sjednání cestovního pojištění při cestách po EU sice není nezbytností, my ho ale vždy raději doporučujeme. Získáte tak jistotu, že za případné lékařské ošetření skutečně nebudete platit ani korunu, bez pojištění vám hrozí povinní spoluúčast. Přehledné srovnání cestovních pojištění proto naleznete zde >>.

 

Odlet a přílet je z Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Eurolines.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte spočítat přibližnou cenu celé dovolené. Myslete na dopravu po Maltě, ubytování i stravování. Na Maltě se prakticky všude dostanete veřejnou dopravou. Nám se vyplatila koupit jízdenka na 7 dní, ostrov jsme procestovali křížem krážem a finančně to vyšlo slušně.

 

Veškeré volné hotely na daný srpnový termín naleznete zde. Další možností je pak registrace přes tento odkaz a následně využití slevy na první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci bude ideální volbou ubytování s možností bezplatného storna. 

 

 

Letenky na trase Bratislava–Malta–Bratislava v termínu 12. až 19. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně lze letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

malta z bratislavy, srpen 2021
Letenky z Bratislavy na Maltu v srpnu, Ryanair
Malta z Bratislavy o letních prázdninách za 1610 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!