Svátky Husa a věrozvěstů na začátku července patří k nejžádanějším termínům pro letní dovolené a sehnat výhodný zájezd nebo letenky, není snadné. Chtějí to všichni :). Jedním z řešení je nakupovat s předstihem a využít to můžete i jako praktický vánoční dárek :). Za letenky na prodloužený víkend pátek – úterý od 5. do 9. července zaplatíte 2030Kč, ubytování na Maltě v tomto termínu začíná 3100Kč/2 osoby/5 dní. Vejít se tak můžete do nějakých 3600Kč/osobu, což je na 5-denní letní dovolenou u moře přes státní svátky krásná cena. Případně si dovolenou můžete uzpůsobit svým představám, termínů je více. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maltu přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe s RegioJet (StudentAgency). Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (jízdenky, auto, ubytování, případné vstupy) a ověřit dostupnost jak levných letenek, tak vhodného ubytování. Všechny hotely na názorné datum, naleznete zde. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 2000Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky zarezervujte přímo u dopravce Airmalta.com. Já pro názornost zvolil 5. – 9. červenec. Alternativně můžete letenky koupit za 2920Kč u českého prodejce, kde je ale výhodou i odbavené zavazadlo (jinak je v ceně jen příruční).

 

Levné letenky na Maltu z Vídně
Levné letenky na Maltu z Vídně
Malta z Vídně přes státní svátky o letních prázdninách za 2030Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!