Letenky na Maltu na nové lince z Vídně ještě více zlevnily a nyní jsou dostupné se s členstvím Wizz (co to je) za úžasných 59,9€, tedy zhruba 1530Kč. Bez členství vás letenky vyjdou na 79,8€, což je pořád krásná cena. Samotné členství stojí 30€ a tak pokud poletíte ve dvou, vyplatí se ho rovnou koupit. Dvě letenky vás pak vyjdou na 150€ (2x 60€ + 30€, členství stačí jedno na dvojici) a z jeho výhod můžete čerpat celý další rok. S případnou rezervací ale dlouho neváhejte). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Maltu přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe s RegioJet (StudentAgency), nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

 

Před zakoupením čehokoliv si nezapomeňte propočítat všechny náklady (jízdenky, auto, ubytování, případné vstupy) a ověřit dostupnost jak levných letenek, tak vhodného ubytování. Pokud zarezervujete pobyt na Bookingu přes tento odkaz, získáte 10% slevu. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1700Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Samotné letenky nakupujte na Wizzair.com, jak už jsem psal, ve 2 lidech je rozumnější je nakoupit rovnou se členstvím. Pokud ho nevyužijete, nic se nestane a za rok samo propadne. Jinak ale můžete čerpat z jeho výhod. Já pro názornost vybral termín 2. – 9. srpna, ale je celá řada termínů.

 

 

 

Malta z Vídně přes letní prázdniny od 1530Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

2 komentáře u „Malta z Vídně přes letní prázdniny od 1530Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!