Na krásném ostrově Malta můžete v červenci strávit kratší dovolenou díky levným letenkám aerolinky Ryanair. Na Maltě si nejen dosyta užijete koupání v průzračném moři, ale uvidíte i hodně památek z historie. Doporučujeme také výlet na ostrov Gozo a Comino. Tento tip je na individuální turistiku, pokud upřednostňujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Maltu naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Regiojet (Student Agency). Průvodce Bratislavou najdete zde >>.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu. Na Maltě není nutností pronájem auta, prakticky všude se dostanete veřejnou dopravou. Počítejte však se silným provozem a na letiště raději vyrazte s předstihem.

 

Všechny hotely na dané datum naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Malta je oblíbenou destinací pro letní dovolenou, s rezervací ubytování proto doporučujeme příliš neotálet.

 

 

Letenky Bratislava–Malta–Bratislava v termínu 14.–18. července rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy zato získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Věnujte pozornost pozdnímu příletu na Maltu. Do některých částí ostrova jezdí noční linka (cena 3 €), do ostatních musíte taxíkem, případně počkat na ranní autobusy, které začínají jezdit mezi 5 a 6 hodinou.

 

Levné letenky Malta
Levné letenky Malta
Malta z Bratislavy o letních prázdninách na 5 dní za 1230 Kč (letenky tam i zpět)!
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!