Nabídka first minute zájezdů se stala u našich čtenářů velmi populární, takže v ní budeme pokračovat. Velkou výhodou, krom výhodnějších cen, je i to, že hotel si ted zarezervujete, ale platíte ho až při příjezdu. Nyní vás tedy dovolená vyjde na 3300Kč za letenky a v červenci doplatíte 4650Kč při příjezdu na hotel. Kalkulaci jsem provedl pro 2 osoby, pokud pojedete ve skupině přátel, nebo s rodinou a vezmete si studio o více ložnicích, cena bude ještě výhodnější.

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se za 640Kč (tam i zpět) z Prahy dostanete např. s Eurolines.

 

Letenky zakupte na Ryanair.com pro datum 12. – 23. 7. za 3300 Kč (návod)

 

Bez názvu

 

V ceně máte dvě příruční zavazadla, velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Osobně si myslím, že je to dostačující (já s ženou jinak necestujeme), ale je možné přikoupit si i zavazadlo odbavené.

 

Jak je z náhledu patrné, dovolenou si můžete libovolně zkrátit čiu prodloužit. 12 dní jsem vybral, protože 8 dní mi přijde na zrelaxování málo a 2 týdny už může být pro někoho zase moc. I když je součástí tipu hotel, vřele doporučuji si ho vzít jen na část dovolené a ve zbytku ostrov projezdit. Mallorka je úžasný ostrov a pokud zůstanete pouze v Palmě, o tyto krásy se zbytečně ochudíte.

 

Pro milovníky pohybu je alternativou i zapůjčení kola, Mallorka je k tomu jako stvořená a s cyklisty se setkáte na každém rohu.

 

K ubytování jsem zvolil hotel Lis Mallorca. Protože ho doporučuji pravidelně, hodně čtenářů ho už navštívilo a chválí si ho. Výhodou je i to, že tím, že do něj jezdí hodně čechů, si snáze najdete na místě přátele a lépe pak vyjde i pronájem auta. Neurazí ani vířivka s bazénem umístěným na střeše hotelu a praktická kuchynka.

 

Hotel nakupujte s možností storna, je dost dobře možné, že se objeví během roku nějaká suprová akce stejně jako loni, kdy jsme bydleli na Mallorce ve 4* hotelech za 500Kč/pár.

 

Akční letenky

 

Pokud chcete jiný hotel, výběr všech hotelů v tento datum nalezenete zde >>

 

Auto si zapůjčte přímo na letišti přes RentalCars, je to tam skutečně nejlevnější (sám jsem strávil několik hodin procházením všemožných autopůjčoven).

 

 

Malorka v červenci na 12 dní za 7950Kč (letenky + hotel s bazénem a vířivkou na střeše)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!