Mallorka v srpnu na 5 dní (prodloužený víkend) za 5700Kč! (letenky + hotel)

Mallorka v srpnu na 5 dní (prodloužený víkend) za 5700Kč! (letenky + hotel)

Pokud toužíte po levné dovolené v srpnu, ale času či financí máte málo, možná by vás mohl zaujmout následující tip na krásnou Mallorku. Odlet bude ve čtvrtek a návrat v pondělí, abychom co nejvíce využili víkendového volna. I když je součástí tip na dobře hodnocené ubytování kousek od moře, zvažte možnost, kdy si půjčíte auto a ostrov si během 5 dní projedete (ubytování pak berte po cestě). Mallorka je malá a 5 dní vám na to bude stačit. Z vlastní zkušenosti to mohu doporučit. Důkladného průvodce Mallorkou naleznete zde.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete asi autobusy StudentAgency.

Letenky Vídeň – Mallorka – Vídeň zarezervujte přímo u dopravce na stránkách Eurowings na datum 18. – 22. srpna za 99€. Termínů je k dispozici více, vybrat si tedy můžete jiný, nebo si zvolit jinou délku pobytu.

Mallorka

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně příruční vám bude bohatě stačit. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

Všechny hotely na ostrově v toto datum pro 2 osoby, naleznete zde >>

Auto si zapůjčte přes Rentalcars a ostrov si projedte. Vyhněte se autopůjčovně GoldenCars, i kdyby měla vypadat nejlevnější. Oni to pak doženou na nejrůznějších skrytých poplatcích :). Provozu se nebojte, až na Palmu se pravidla dodržují a cesty jsou většinou v dobrém stavu. Benzín byl před rokem o něco levnější, jak u nás.

Dobře v poměru cena/kvalita vypadá např. hotel Saturno. Je na východním pobřeží, které je dle mého nejkrásnější a za cenu 5953Kč/5dní/2 osoby nabízí velmi dobrou kvalitu ubytování, kousek od moře. Vybrat si ale můžete samozřejmě hotel jiný, případně je brát po cestě.

Mallorka