Ryanar právě spustil výprodej letenek na říjen a listopad až s 30% slevou, čehože můžete využít i kvelmi levné dovolené na Mallorce. Vlastně nejlevnější, co jsem kdy sepsal :). S nákupem letenek případně neváhejte, teoreticky platí akce 2 dny, prakticky se ty nejvýhodnější letenky vyprodají v rámci minut. Vřele doporučuji si na místě pronajmout auto a Mallorku si projet, nejde o velký ostrov a za 5 dní to pohodlně stihnete. Důkladného průvodce po tomto ostrově, naleznete zde

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Bratislavy se velmi dobře dostanete např. s Eurolines, nebo StudentAgency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Cena platí v okamžik sepsání, s obsazeností bude stoupat. Zkusit pak můžete jiné datumy, o stovku dráž jsou k dispozici i jiné termíny.

 

Všechna ubytování na Mallorce v toto datum, naleznete zde >>

 

Více bych vám ale doporučoval pronájem auta hned na letišti, ostrov si projet a ubytování si brát při cestě. Během naší návštěvy Mallorky jsme to řešili také tak a bylo to super. Předposlední den vraťte auto a prohlédněte si samotnou Palmu, odlet je brzy ráno a stěží byste to stíhali. Na cestu si vezměte taxi, autobusy nejezdí (ověřte si to, tahle informace je rok stará). Ale cena nebyla vysoká, cca 200Kč. 

 

Pokud se přesto rozhodnete dovolenou strávit na jednom místě, nejlevněji za 920Kč/osobu vychází Hotel Casa Bauza. Je slaběji hodnocen a tak pokud byste hledali hotel na víc, než jen přespání, zvažte si připlatit za trochu lepší. Jinak ale myslím stačí bohatě. 

 

last minute

 

 

S All Inclusive vychází nejlevněji  Gavimar Ariel Chico Hotel and Apartments za 3000Kč/osobu/5 dní. U hotelu s All Inclusive věnujte větší pozornost výběru, jen o pár korun dráž můžete mít i 4 hvězdičkový hotel pouze pro dospělé.  Výběr všech hotelů s All Inclusive, naleznete zde >>

 

last minute

 

 

 

A nyní, když máme zajištěné letenky i ubytování, zbývá vyřešit automobil. Ten si rezervujte přes RentalCars a vyzvedněte si ho přímo na letišti. Snáze tak prozkoumáte ostrov.

 

 

Před nákupem letenek i ubytování si nezapomeňte propočítat celkové náklady a raději si nastavit ještě určitou rezervu. 

Mallorka v říjnu na 5 dní za 2200Kč (nebo 4500Kč s All Inclusive)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!