Mallorka na prodloužený víkend za 3800Kč (hotel na 4 dny s vířivkou a bazénem + letenky)

Mallorka na prodloužený víkend za 3800Kč (hotel na 4 dny s vířivkou a bazénem + letenky)

Pokud hledáte nyní krásnou dovolenou u moře za rozumnou cenu, nejlepší volbou je dle mého Mallorka (a to nejenom proto, že ji mám osobně velmi rád 🙂 ). Letenky i pobyty jsou na ní ted levné a počasí krásné. Rovněž uspokojí jak milovníky nádherných pláží, tak lidi, kteří mají rádi spojenou dovolenou s turistikou a pohybem. Bohužel hodně čtenářů už má dovolenou vyčerpanou a tak jen smutně sledují nabídky, které se zde objevují :). A přesně pro tyto čtenáře jsem připravil dnešní tip. Odlet je v pátek a návrat v pondělí, což umožnuje výlet k moři s minimem pracovní, či školní absence. Hotel jsem nevybíral nejlevnější, když už jedeme jen na pár dní, tak at si to pořádně užijeme :). Pokud byste chtěli ušetřit, dá se cena snížit až někam ke 3 tisícům.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

O počasí se bát nemusíte, v polovině října bude pořád krásně a teplo. Kraje sezóny jsou podle mého navíc nejlepší, ceny výrazně klesají a díky menšímu počtu turistů si můžete ostrov více užít. Velice doporučuji zapůjčení automobilu nebo kol.

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se za 640Kč (tam i zpět) z Prahy dostanete např. s Eurolines.

Letenky zakupte na Ryanair.com pro datum 16. – 19. října za 1950Kč

Akční letenky

V ceně jsou dvě příruční zavazadla, malé a velké. To bude na prodloužený víkend stačit víc jak bohatě.

Pro ubytování jsem vám vybral Hotel Lis Mallorca za 1900Kč/os/pobyt. Je to z důvodu výborného poměru cena/kvalita. Navíc máte k dispozici kuchyn, což vám ušetří nemalé finance za jídlo (ceny potravin v supermarketech jsou při dobrém výběru obdobné jako u nás, něco je dražší, něco levnější). Navíc na střeše máte Jacuzzi a bazén :).

Akční letenky

Vybírat můžete i z levnějšího ubytování zde, ale dobře to zvažte. Ta úspora dle mého není tak výrazná, aby se to vyplatilo.