Mallorka na 8 dní za 6600Kč (letenky + hotel)

Mallorka na 8 dní za 6600Kč (letenky + hotel)

Náš dnešní první toip bude směřovat na krásnou Mallorku. I když ja jako pokaždé součástí ceny i tohoto článku hotel, vřele doporučuji zůstat den v Palmě a následně si zapůjčit auto přes RentalCars (vyvarujte se GoldenCar). Nejkrásnější na Mallorce je totiž právě její jih a severo/východ. Na restaurace zapomente, nakupujte v supermarketech a dělejte si pikniky na turisty méně objevených plážích. Zážitkově je to něco zcela jiného, než vám pobyt v hotelu v Palmě. Ale je to samozřejmě na každém.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se dostaneme z Prahy nejlépe se společností StudentAgency, případně vlastním automobilem.

Letenky zakuptze na Ryanair.com pro datum 9. – 16. října

lEVNÉ LETENKY

Pokud se rozhodnete projet ostrov, zapůjčte si auto hned na letišti přes RentalCars. Pokud si myslíte, že někde seženete v Palmě auto levněji, tak vězte, že jsem si to myslel taky :D. A moje nohy mohou potvrdit, že to byla zbytečná snaha. Vyvarujte se autopůjčoven s jiným systémem než „Půjčím s plnou, vrátím s plnou“. Já tohle podcenil a soudě ceny, kterou si naúčtovali, jsem jezdil na kerosin.

Pokud se rozhodnete zůstat v Palmě, všechny hotely v tomto termínu srovnané dle ceny naleznete zde >>. Rozumně vypadá např. tento hostel.

Mallorka je nádherný ostrov, který si jistě zamilujete.