Akčních letenek z Dráždan na Mallorku a zpět za 94€ (cca 2540Kč) využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. K letenkám jsem přiřadil hotel Pinomar na východním pobřeží, ale ten nemusíte využít. Dobrou alternativou za ušetřené peníze je vypůjčení automobilu a prozkoumání Mallorky mimo obvyklé turistické destinace – právě tam je totiž nejkrásnější. Ubytování pak můžete brát “při cestě”. Důkladného průvodce Mallorkou naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Dráždany – Mallorka – Dráždany na termín 13. – 19. července za 94€, můžete zarezervovat zde >>

Zbývá jen několik letenek, proto vždy kupujte počet, který potřebujete (nekupujte je po jedné)

 

Mallorka

 

Všechny hotely na ostrově v toto datum pro 2 osoby, naleznete zde >>

 

Rozumně vypadá např. hotel Pinomar za cenu 9335kč/celý pobyt/2 osoby i se snídaní. Ubytování je skromnější, ale na přespání bohatě stačí. Zvolit můžete samozřejmě luxusnější variantu, to už je zcela na vás. Rezervovat ho můžete zde >>

 

Mallorka

 

 

Pokud byste jeli ve větší skupině, lze ještě více ušetřit přes AirBnb pronájmem vily, nebo lodě. Slevový kupon na 500Kč získáte zde >>

 

 

Auto si zapůjčte přes Rentalcars a ostrov si projedte. Vyhněte se autopůjčovně GoldenCars, i kdyby měla vypadat nejlevnější. Oni to pak doženou na nejrůznějších skrytých poplatcích :). Provozu se nebojte, až na Palmu se pravidla dodržují a cesty jsou většinou v dobrém stavu. Benzín byl před rokem o něco levnější, jak u nás.

 

Pokud si auto půjčit nechcete, zvážil bych, zda je pro vás tento tip vhodný. K hotelu se budete hůře dostávat a když si započtete všechny náklady, neušetříte tolik, aby to za to stálo. Raději si vyberte z last minute pobytů na Mallorku. Tento tip je ideální pro ty, co touží prozkoumat co nejvíce tento krásný ostrov (to nemyslím nijak ve zlém, cíle každého jsou jinde a je to tak v pořádku. Říkám to jen proto, aby někdo, kdo jede jen „plážovat“ v okolí hotelu, nebyl zklamaný).

 

 

Mallorka na 7 dní za 7200Kč! (letenky + hotel se snídaní)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!