Akčních letenek z Dráždan na Mallorku a zpět za 94€ (cca 2540Kč) využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. K letenkám jsem přiřadil hotel Pinomar na východním pobřeží, ale ten nemusíte využít. Dobrou alternativou za ušetřené peníze je vypůjčení automobilu a prozkoumání Mallorky mimo obvyklé turistické destinace – právě tam je totiž nejkrásnější. Ubytování pak můžete brát „při cestě“. Důkladného průvodce Mallorkou naleznete zde.

 

<

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Dráždany – Mallorka – Dráždany na termín 13. – 19. července za 94€, můžete zarezervovat zde >>

Zbývá jen několik letenek, proto vždy kupujte počet, který potřebujete (nekupujte je po jedné)

 

Mallorka

 

Všechny hotely na ostrově v toto datum pro 2 osoby, naleznete zde >>

 

Rozumně vypadá např. hotel Pinomar za cenu 9335kč/celý pobyt/2 osoby i se snídaní. Ubytování je skromnější, ale na přespání bohatě stačí. Zvolit můžete samozřejmě luxusnější variantu, to už je zcela na vás. Rezervovat ho můžete zde >>

 

Mallorka

 

 

Pokud byste jeli ve větší skupině, lze ještě více ušetřit přes AirBnb pronájmem vily, nebo lodě. Slevový kupon na 500Kč získáte zde >>

 

 

Auto si zapůjčte přes Rentalcars a ostrov si projedte. Vyhněte se autopůjčovně GoldenCars, i kdyby měla vypadat nejlevnější. Oni to pak doženou na nejrůznějších skrytých poplatcích :). Provozu se nebojte, až na Palmu se pravidla dodržují a cesty jsou většinou v dobrém stavu. Benzín byl před rokem o něco levnější, jak u nás.

 

Pokud si auto půjčit nechcete, zvážil bych, zda je pro vás tento tip vhodný. K hotelu se budete hůře dostávat a když si započtete všechny náklady, neušetříte tolik, aby to za to stálo. Raději si vyberte z last minute pobytů na Mallorku. Tento tip je ideální pro ty, co touží prozkoumat co nejvíce tento krásný ostrov (to nemyslím nijak ve zlém, cíle každého jsou jinde a je to tak v pořádku. Říkám to jen proto, aby někdo, kdo jede jen „plážovat“ v okolí hotelu, nebyl zklamaný).

 

 

Mallorka na 7 dní za 7200Kč! (letenky + hotel se snídaní)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!