I když je levných letenek v plné sezóně jako šafránu, povedlo se nám sehnat levné letenky z Norimberka na Mallorku za 2900Kč v termínu 31.7. – 5.8. Na základě osobní zkušenosti vám doporučuji zůstat den v Palmě a následně si zapůjčit auto přes RentalCars (vyvarujte se GoldenCar). Nejkrásnější na Mallorce je totiž právě její jih a severo/východ. Na restaurace zapomente, nakupujte v supermarketech a dělejte si pikniky na turisty méně objevených plážích. Zážitkově je to něco zcela jiného, než vám pobyt v hotelu v Palmě. Ale je to samozřejmě na každém.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostaneme z Prahy nejlépe se společností Eurolines (cena zpáteční jízdenky je cca 1000kč), případně vlastním automobilem.

 

 

Letenky zakupte zde >>

 

Levné letenky na Mallorku

 

 

V ceně je pouze příruční zavazadlo, odbavené je za 40€ příplatku. Dobře to ale zvažte, osobně to považuji za zbytečné utrácení a starosti. Na 6 dní se sbalíte do malého zavazadla naprosto v pohodě.

 

Pokud se rozhodnete projet ostrov, zapůjčte si auto hned na letišti přes RentalCars. Pokud si myslíte, že někde seženete v Palmě auto levněji, tak vězte, že jsem si to myslel taky :D. A moje nohy mohou potvrdit, že to byla zbytečná snaha. Vyvarujte se autopůjčoven s jiným systémem než „Půjčím s plnou, vrátím s plnou“. Já tohle podcenil a soudě ceny, kterou si naúčtovali, jsem jezdil na kerosin.

Normálně bych vám poradil hledat ubytování až na místě, ale vzhledem k plné sezoně si dovolenou dobře naplánujte a ubytování řeště přes Booking už ted.

 

Pokud se rozhodnete zůstat v Palmě, všechny hotely v tomto termínu srovnané dle ceny naleznete zde >>

 

Mallorka je nádherný ostrov, který si jistě zamilujete.

 

Mallorka
Mallorka

 

 

Mallorka na 6 dní za 7940Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!