Mallorka na 15 dní za 6800Kč! (letenky + hotel s bazénem)

Mallorka na 15 dní za 6800Kč! (letenky + hotel s bazénem)

Nás dnešní tip nás zavede na krásnou Mallorku. Pravidelným čtenářům to již jistě musí připadat, že píšeme jenom o ní, ale snažím se doporučovat to, co pokládám za nejlepší. A Mallorka v tomto období je myslím ideální destinací pro trávení dovolené, díky levným letenkám, stále ještě krásnému počasí a přitom mnohem nižších cen, než jsou v plné sezóně. Navíc je vhodná jak pro milovníky nádherných pláží, tak pro turisty milující turistiku, či jízdu na kole. Budu ji ted tedy věnovat zvýšenou pozornost a až na ní sezóna skončí, přesuneme pozornost do exotičtějších destinací. 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Vzhledem k tomu, že se v diskuzi často objevují zažité mýty, rád bych uvedl na pravou míru několik věcí. Tím prvním je, že v polovině října už není vhodné počasí. Kdo kdy na Mallorce byl, tak může potvrdit, že v říjnu je pořád pěkně. Občas sprchne, ale déšt nemá dlouhého trvání a brzy se vyčasí. Druhým zažitým mýtem, je legenda o vysokých cenách. Přitom ceny v supermarketech jsou srovnatelné s cenami kdekoliv na západ, něco je dražší, něco levnější. S rozumným výběrem se dá za jídlo utratit to samé, co v ČR.

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se za 640Kč (tam i zpět) z Prahy dostanete např. s Eurolines.

Letenky zakupte na Ryanair.com v termínu 9. – 23. 10. na trase Bratislava – Palma – Bratislava za 2470Kč.  Pokud nevíte jak, návod je zde >>

Akční letenky

V ceně každé letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Pokud byste potřebovali odbavené zavazadlo, příplatek je 15€ (stačí jedno do dvojice).

Všechny hotely v Palmě na toto období, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

Jako nejrozumější, pokud se tedy rozhodnete zůstat celou dobu v Palmě místo projetí ostrova, se mi jeví Hotel Gabarda & Gil Poměr ceny/kvality je velice dobrý, zastávka autobusu je 2 minuty cesty a snídaně si můžete zakoupit za 54Kč. Hotel nabízí i půjčení automobilu, ale pokud se pro tuto variantu rozhodnete, porovnejte si nabídku s  RentalCars a zapůjčením auta na letišti. Z mé zkušenosti to bývá výhodnější, ale samozřejmě je určitě rozumné to porovnat.

Akční letenky

K hotelu se z letiště dostanete autobusy za zhruba 130Kč, plán cesty je zde >>

Akční letenky

A pár fotek pro potěchu oka 🙂