Mallorka na 12 dní za 5650Kč! (letenky + hotel s bazénem)

Mallorka na 12 dní za 5650Kč! (letenky + hotel s bazénem)

Na krásnou Mallorku, k jejíž návštěvě je ted myslím ideální období (počasí pořád skvělé, ceny mírné a méně turistů) nás zavede náš dnešní první tip na levnou dovolenou, u které za hotel a letenky zaplatíte pouze 5650Kč. Cen na ostrově se nebojte, pokud budete nakupovat v supermarketech, dá se vejít do stejné částky, jako byste zůstali v ČR (něco je dražší, něco levnější). Vřele doporučuji alespon část dovolené zapůjčení auta přes RentalCars a ostrov si projet.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se za 640Kč (tam i zpět) z Prahy dostanete např. s Eurolines.

Letenky zakupte na Ryanair.com v termínu 12. – 23. 10. na trase Bratislava – Palma – Bratislava za 2200Kč.  Pokud nevíte jak, návod je zde >>

ASkční letenky

V ceně každé letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Pokud byste potřebovali odbavené zavazadlo, příplatek je 15€ (stačí jedno do dvojice).

Všechny hotely v Palmě na toto období, srovnané dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >>

Jako nejrozumější, pokud se tedy rozhodnete zůstat celou dobu v Palmě místo projetí ostrova, se mi jeví Hotel Gabarda & Gil Poměr ceny/kvality je velice dobrý, zastávka autobusu je 2 minuty cesty a snídaně si můžete zakoupit za 54Kč. Hotel nabízí i půjčení automobilu, ale pokud se pro tuto variantu rozhodnete, porovnejte si nabídku s  RentalCars a zapůjčením auta na letišti. Z mé zkušenosti to bývá výhodnější, ale samozřejmě je určitě rozumné to porovnat.

Akční letenky

K hotelu se z letiště dostanete autobusy za zhruba 130Kč, plán cesty je zde >>

Akční letenky