Mallorka na 12 dní za 5000Kč (letenky + hotel s fitness a bazénem)

Mallorka na 12 dní za 5000Kč (letenky + hotel s fitness a bazénem)

Chcete-li si odpočinout na levné dovolené u moře, tento tip vám mohu vřele doporučit. Mallorka je nádherný ostrov a začátkem/koncem sezony je ten nejvhodnější čas k její návštěvě. Pořád bude teplo, ale pláže nebudou v obležení turistů. Hotel v kterém budete ubytováni vypadá dobře a má jak bazén, tak vlastní posilovnu. Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se dostanete např. autobusy StudentAgency.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Jako první musíte zakoupit letenky na trase Bratislava – Palma – Bratislava na termín 12. – 23. října na Ryanair.com za 63€ (cca 1700Kč)

Akční letenky

V ceně je pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně bych to doporučoval zvážit, z vlastní zkušenosti mohu říci, že to stačí. Pokud se přesto pro odbavené rozhodnete, stačí bohatě zakoupit jedno na pár.

Pro jaký hotel se rozhodnete je na vás, dobře ale vypadá tento hotel za 3350Kč/12 dní/os. Pokud poletíte i s dětmi, cena na osobu ještě více poklesne. Bydlet budete v apartmánu, což je pohodlnější a díky kuchynce i uspoříte nemalou částku za jídlo. Ceny v supermarketech jsou na Mallorce obdobné, něco je dražší, něco levnější. S rozumným výběrem utratíte za jídlo tu samou částku, jako doma.

Akční letenky

K hotelu se dostanete hromadnou dopravou do 150Kč, plánek cesty je zde >>

Ještě lepší, i když dražší alternativou je zapůjčit si automobil přes RentalCars a ostrov si projet.