Pokud toužíte uniknout zimě a sychravému podzimu do teplejších krajin, mohl by vám přijít vhod náš dnešní tip. Je na začátek listopadu, kdy už nebude příliš vhodné počasí na „plážování“, ale pořád budou teploty kolem 20 – 25C ve stínu. Cestopis o Mallorce v listopadu naleznete zde. Cena 7175Kč zahrnuje letenky, hotel s vířivkou a bazénem na střeše a pronájem auta na celou dobu pobytu. Pokud budete cestovat s dětmi, nebo ve skupině přátel, cena na osobu se ještě sníží. 

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se dostanete např. s Eurolines. či StudentAgency. Přílet bude do Vídně, odkud je také dobré spojení např. s StudentAgency.

 

 

Letenky Bratislava – Palma zakupte na Ryanair.com pro datum 2. listopadu za cca 630Kč (návod)

 

 

Akční letenky

 

 

Letenky Palma – Vídeň zakupte na Eurowings za 1100Kč, nebo přes Pelikána za 1278Kč zde >> (letenka platí stejně, jen u Pelikána máte základní podporu v češtině a objednání je snadnější)

 

Akční letenky

 

Pro ubytování jsem vám vybral Hotel Lis Mallorca za 4800Kč/os/pobyt. Je to z důvodu výborného poměru cena/kvalita. K dispozici máte kuchyn, což vám ušetří nemalé finance za jídlo (ceny potravin v supermarketech jsou při dobrém výběru obdobné jako u nás, něco je dražší, něco levnější). Navíc na střeše máte Jacuzzi a bazén :).

 

 

Akční letenky

 

Auto si zapůjčte přímo na letišti přes RentalCars, je to tam skutečně nejlevnější (sám jsem strávil několik hodin procházením všemožných autopůjčoven). Ceny začínají na 1311Kč, tedy cca 650Kč/osobu.

 

 

Akční letenky

 

 

I pokud si auto nepůjčíte, k hotelu se snadno dostanete. Městská hromadná doprava v Palmě je levná a kvalitní. Byla by ale škoda být na Mallorce a neprojet si jí – je skutečně úžasná.

 

 

Mallorka na 11 dní za 7175Kč (letenky + hotel s vířivkou a bazénem + auto)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!