Alternativní volbou k levným letenkám na Mallorku z Berlína, či Vídně mohou být akční letenky společnosti Eurowings za 49,9€, tedy cca 1290Kč z dobře dostupných Dráždan. Koupit lze i jednosměrné letenky a je tak možné např. za 25€ letět z Dráždan na Mallorku a za 10€ se vrátit zpět do Berlína se společností Laudamotion. Můžete tak prozkoumat obě města + Mallorku v jednom zajímavém prázdninovém výletu. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

 Jízdenky do Dráždan můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Dráždanech i na Mallorce, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Zvlášt ubytování bude přes léto drahé a tak si nezapomente vše dobře propočítat.

 

Ubytování řešte klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb. Doporučoval bych ubytování řešit co nejdříve, v létě je  Mallorka velmi populární.

 

 

Letenky Dresden – Palma de Mallorca – Dresden zarezervujte přímo na stránkách Eurowings. Já vybral termín 24. – 28. srpna, ale je jich k dispozici několik. Větší výběr než za 25€ je pak za 30€, což je pořád krásná cena. Doporučoval bych vždy spočítat cenu za letenky + ubytováním ve vybraném termínu, může se snadno stát, že letenky budou o 100Kč dražší, ale ubytování o tisícovku levnější. Takže to zkrátka nebrat jen podle letenek.

 

Levné letenky na Mallorku
Levné letenky na Mallorku

 

Mallorka o letních prázdninách z Dráždan za 1290Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:

2 komentáře u „Mallorka o letních prázdninách z Dráždan za 1290Kč (letenky tam i zpět)

 • 18.6.2018 (19:33)
  Trvalý odkaz

  Díky, to je moc hezké, ale kde se dá najít informace na jaké dny se akce vztahuje? Zkouším zadávat různé termíny, ale prakticky vždy mi to nabízí ceny přes 100 EUR, vyjímkou je termín, který jste uvedl, ale píšete, že lze i v jiné termíny. Nebo mi něco uniklo? Děkuji za odpověd.

  Reagovat
  • 20.6.2018 (22:32)
   Trvalý odkaz

   Můžete dát “Booking”, “Low-fare calendar”, zadat město odletu a příletu a datumy s cenami se vám vypíšou.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!