Levných letenek z Bratislavy na Mallorku za cca 640Kč využijeme v dnešním dalším levnocestovatelském tipu. V kombinaci s velmi dobře hodnoceným ubytováním se vejdete do částky 3940Kč a pokud se spokojíte s horším ubytováním, nebo zvolíte Airbnb, dá se s cenou dostat ještě níže. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde. Hodit se vám může i náš ebook “Jak na Mallorku levně“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Bratislavy se velmi dobře dostanete např. s Eurolines, nebo RegioJet (dříve StudentAgency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování, které je za rozumnou cenu a má velmi dobré hodnocení. Ušetřit můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování dražší než 2000Kč.

 

Koncem dubna nepočítejte s počasím na koupání (i když odvážlivce jsem potkali), ale je to ideální období na kola, nebo turistiku. Počasí je velmi příjemné, turistů je málo a ceny jsou nízko. Byli jsme na konci března a bylo to skvělé.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com na 23. – 30. dubna. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Mallorka z Bratislavy na 8 dní za 3940Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!