Velmi výhodných letenek společnosti Laudamotion nemusíte využít pouze k levné dovolené na Mallorce o letních prázdninách, ale i k dovolené červnové. Krom nižší ceny letenek je velkou výhodou i méně turistů, kterých je přes prázdniny na ostrově skutečně hodně. I s ubytováním se pak vejdete do částky 4870Kč za 8 dní. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Jízdenky do Vídně můžete nakoupit u RegioJet (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště ve Vídni i na Mallorce, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

Ubytování doporučuji také řešit co nejdříve a to bud klasicky přes Booking, nebo využijte naší slevu na první ubytování a ubytujte se přes Airbnb.  Já pro názornost vybral tento hotel, zejména pro nízkou cenu.  Ne každému ale může vyhovovat společná koupelna a pokud není vaší prioritou co nejnižší cena, volil bych asi tento hotel. Bydleli jsme jednu noc kousek vedle a bylo to super (chce to ale mít auto).

 

 

Letenky Vídeň – Mallorka – Vídeň zarezervujte za 29,9€ přímo na stránkách Rynair.com. Já pro názornost zvolil termín 20. – 27. červen, ale je jich celá řada. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je tam vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Levné letenky na Mallorku
Levné letenky na Mallorku

 

 

Mallorka na 8 dní z Vídně za 4870Kč (letenky + ubytování se snídaní)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!