Velmi výhodných letenek na Mallorcu za necelých 50€ využijeme k našemu dnešnímu druhému levnocestovatelskému tipu. Jejich výhodou není jenom nízká cena, ale i to, že se jedná o prodloužený víkend, kdy ve čtvrtek v noci odlétáte a v neděli večer se vrátíte. Do tipu jsem tentokrát nepřidal ubytování, protože bych více doporučoval zůstat první noc v Palmě a druhý den si v pronajatém autě jet Mallorcu prohlédnout.  Zájezdy na Mallorcu přes cestovní kanceláře, naleznete zde

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Norimberka, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem.

 

Před nákupem letenek si  nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště v Norimberku i na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete a i cesta k hotelu bude komplikovanější. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům. Zvýšenou pozornost při plánování věnujte pozdnímu příletu, díky kterému v podstatě musíte zůstat na první noc v Palmě a budete si muset vzít pravděpodobně k hotelu taxi (vemte ho při pláži někde poblíž letiště) a pozdnímu odletu. I když je letenka na pondělí, odlet je v neděli 20 minut po půlnoci. Reálně tak máte na prohlídku Mallorcy 3 celé dny – pátek, sobotu a neděli.

 

Inspirací vám mohou být cestopisy našich čtenářů. Mallorka je na individuální turistiku velmi jednoduchá a tak bych ji doporučil i začínajícím cestovatelům. Našeho detailního průvodce po Mallorce, naleznete zde.

 

Všechny hotely na toto datum, nalezenete zde. Levnější alternativou je využít naší slevu 725Kč na první ubytování a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

 

Letenky Norimberk – Mallorca – Norimberk zarezervujte za 49,9€ na datum 29. června – 3. července přímo na webu Eurowings.com

 

 

Mallorka na 3 dny v prodlouženém víkendu za 1330Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!