Zpáteční letenky z Prahy na Mallorcu v prázdninových termínech za akčních 1098 Kč se právě objevily u dopravce Ryanair. Pokud jste i vy podlehli kouzlu tohoto čarovného ostrova, rozhodně neváhejte s nákupem. Španělsko navíc vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí, nic vám tak nebrání využít nejbližšího možného termínu. Pro náš tip jsme vybrali letenky s odletem 28. 7. –  4.8.2021, ale dostupné jsou i jiné termíny. Pokud hledáte inspiraci na výlety, nakoukněte do našeho online průvodce po Mallorce.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Palma de Mallorca–Praha, například  v termínu 28. 7. –  4.8.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Mallorca z Prahy o letních prázdninách za 1098 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!