Rádi byste v srpnu na Mallorcu a preferujete zájezdy, u kterých si všechno naplánujete sami? Pak vás jistě bude zajímat naše nabídka na akční letenky na španělský ostrov Mallorca. Odlet je z Prahy v termínu 11.8.2021 – 18.8.2021, máte tak spoustu času na výběr ubytování a v klidu si můžete rozmyslet, co vše v této úžasné destinaci navštívíte. Rádi vás budeme inspirovat v našem online průvodci po Mallorce.

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

 
Letenky na trase Praha-Palma de Mallorca–Praha  v termínu 11. 8. –  18.8.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.
 
 
Mallorca z Prahy o letních prázdninách za 1044 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!