Na zářijový víkend můžete naplánovat levný výlet na Mallorku! Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair zakoupíte za parádních 864 Kč. I když se na takovou cenu běžně dostaneme pouze při odletu z Rakouska či Německa, tentokrát budete odlétat přímo z výborně dostupné Prahy. Pokud by vám byl rychlý víkendový výlet málo, za stejnou cenu letenek si pobyt na oblíbeném španělském ostrově můžete i prodloužit. Mallorku procestujte, stojí to za to! Naše tipy na zajímavá místa najdete v online průvodci po Mallorce. Jedná se o tip na individuální turistiku, zájezdy s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Španělska je třeba vyplnit tento online formulář. Bližší informace k jeho vyplnění naleznete v našem článku O formulářích. Po návratu do Česka se pak bohužel neobejdete bez testu na covid-19 (i s jeho cenou se ale takto levné letenky stále vyplatí). Pokud na test nechcete, zvolit místo něj můžete domácí karanténu.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, užitečné rady načerpáte v našem podrobném návodu zde >>.

 

Při cestách po EU si sice případně vystačíte pouze s modrou kartičkou pojištěnce, vždy ale raději doporučujeme nepodcenit cestovní pojištění. Budete tak mít jistotu, že za vás případné ošetření u lékaře kompletně uhradí pojišťovna. Na online srovnání všech dostupných možností se podívejte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z výborně dostupné Prahy. I přesto ještě před nákupem letenek odhadněte celkovou cenu dovolené. Dobrou zprávou je, že v září už ubytování seženete za velmi nízkou cenu, pobyt na Mallorce tak vyjde na příznivou částku. Myslete také na dopravu po Mallorce,  automobil si případně rezervujte přes Rentalcars a po příletu si ho vyzvedněte hned na letišti.

 

Veškeré volné hotely naleznete na Bookingu. Pokud se na Mallorku vydáte jen na víkend, ideální volbou může být ubytování v hlavním městě v blízkosti letiště. Nevybrali jste si? Alternativou je web Airbnb s nabídkami soukromníků. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase PrahaPalma de MallorcaPraha například v termínu 26. až 27. září můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Letenky je také možné pořídit u spolehlivého českého prodejce. Cena sice bude vyšší o jejich provizi, ale nákup proběhne v češtině, vy získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Z Prahy budete odlétat v poměrně brzkých hodinách, dobře naplánujte svůj příjezd na letiště.

 

letenky ryanair
Letenky z Prahy na Mallorku, Ryanair
Mallorca z Prahy na víkend za 864 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!